sobota, 5 listopada 2011

Kraków - patr 1 ;)

cześć kochani ;) niedawno wróciliśmy z Krakowa . uwielbiam to miasto < 3 jest tam tak ślicznie, że szkoda było wracać . a ile przystojniaków, mmm . hahaha ; )

najpierw odwiedziliśmy targi książki . było fajnie, ale w tamtym roku podobały  mi się bardziej ; ) znowu przywiozłam ze sobą maskę zakładek, kalendarzyków i katalogów.. kupiłam też jedną książkę, którą mam zamiar jeszcze dziś zacząć czytać . na pierwszy rzut oka wydaje się fajna ; ) zabrałysmy tez bezpłatne egzemplarze wielu książek . później przeszliśmy przez rynek do mc' donaldu, czyli głównej atrakcji każdej wycieczki ; D następnie krótka wizyta na rynku i sesja zdjęciowa xd dziś pokażę Wam część zdjęć, bo tylko kilka zdążyłam przerobić, a część jeszcze w ogólne do mnie nie dotarła ; )

a najlepiej było w autobusie ;) tego nic nie przebije . nasz koncert w drodze powrotnej był meega . i kij, że cały autobus na nas patrzył . i kawały Karola, które miały być śmieszne, ale nie do końca mu wyszło . hahah . było naprawdę świetnie, baardzo chciałabym jechać jeszcze raz ! ;)

Justyna, Ilona i ja ;)

Ilona, Justyna, Ania, Marta, Marzena i ja ;)

z Marzeną

Justyna, ja, Ilona, Marta i Marzena

z Iloną

z Anią

ja,Marzena, Patka, Ilona i Justyna ;)

5 komentarzy:

będzie mi bardzo miło, jeżeli napiszesz co sadzisz o moim blogu i o mnie ;)