sobota, 24 marca 2012

rodzinna sobota ;)

kolejny weekend przed nami . wczorajszy wieczór spędziłam z dziewczynami w centrum . działo się tam, ojj, działo : D ciekawe co wymyślimy w następnym piątek, hahahha . a dzisiaj pojechałam do dziadków . jakoś niespecjalnie lubię tam jeździć bo nie bardzo mam co robić zawsze . ale dzisiaj było całkiem fajnie ;) połowa rodziny się zjechała, pobawiłam maluchy, powspominaliśmy dawne czasy. obejrzałam nawet kasetę (tak, kasetę ! : D ) z wesela wujka, które było daaaawno temu . miałam na sobie długą, białą sukienkę, lakierki i wielką palmę na głowie, hahahaha . pociesznie to wyglądało !

przed południem zabrałam się za wielkie porządki w garderobie . zeszło mi dobre kilka godzin, ale opłacało się . po pierwsze wreszcie da się tam wejść, a po drugie znalazłam kilka starych rzeczy, które po małej przeróbce zagoszczą w mojej szafie :) w tym poście pokażę Wam katanę, którą dzisiaj już założyłam . mama nieco mi ją przerobiła, wystarczyło tylko skrócić rękawy i zwężyć po bokach i powiem Wam, że wygląda całkiem przyzwoicie :) chciałam kupić jakąś katanę na wiosnę, jest ich teraz mnóstwo w sklepach. ale może obejdzie się bez kupna nowej ;)

6 komentarzy:

 1. swietna ta jeansowa kurteczka ^-^

  OdpowiedzUsuń
 2. ładne zdjęcia .
  Obserwujemy ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładna;)

  też lubię robić raz na jakiś czas porządek w garderobie, bo znajduję tam wtedy jakieś rzeczy o których już zapomniałam:)

  OdpowiedzUsuń

będzie mi bardzo miło, jeżeli napiszesz co sadzisz o moim blogu i o mnie ;)