wtorek, 24 stycznia 2012

dooobry dzień ;)

luubię dzisiejszy dzień w szkole ;) mnóstwo głupich tekstów, z których śmiałyśmy się połowę dnia i niezłych akcji . nie ma to jak wejść do sklepu, przeczytać sobie "świat seriali" i wyjść .hahhaha, już powtarzałam to kilka razy, że ludzie, z którymi nie da się nudzić są jedynym powodem, dla którego zwlekam się rano z łóżka ;)  ooo, a z tym to jest naprawdę ciężko . nie wiem jak to jest, że wieczorem mam mnóstwo energii, skaczę, śpiewam i ani trochę nie chce mi się spać . za to rano jestem nieprzytomna . schodzę na dół z zamkniętymi oczami, ogarniam się podobnie . 

w sumie to nie wiem, co mogłabym tutaj jeszcze napisać ;) mam dosyć luźny dzień, mało nauki . zadanie z matematyki ( którego było mnóóóstwo) już zrobiłam . obejrzę sobie pierwszą miłość i możliwe, że wieczorem wezmę się za czytanie lektury, bo jak tak dalej będę to odkładać to nie ma siły, ze się wyrobię . a swoja drogą, czytał ktoś z Was "Buszujący w zbożu" ? jeżlei tak, to jakie to jest, warto wgl czytać ? bo po streszczeniu trudno cokolwiek wywnioskować .

zostawiam Was z niedzielnymi zdjęciami, które robiłam mojej młodszej siostrze :)

 

4 komentarze:

 1. Ze wstawaniem i pójściem spać mam identycznie;D

  A zdjęcia fajne;D
  xoxo.
  Gossip Girl . ! ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. buszujący w zbożu to najlepsza lektura ! piszę o niej swoją pracę maturalną, przeczytaj koniecznie :) to jedyna lektura która mnie wciągnęła ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. mam tak samo jak ty. wieczorem zawsze jestem pełna energii :P

  OdpowiedzUsuń

będzie mi bardzo miło, jeżeli napiszesz co sadzisz o moim blogu i o mnie ;)