wtorek, 11 października 2011

cała sala - machajcie rękami ;)

hej :) co u Was ? już jutro mamy środę, w czwartek apel  i przedstawienie, w którym występuję . już dziś czuję, ze o będzie masakra ; D nie lubię występować w takim czymś, zwłaszcza przed moja szkołą . jestem pewna, że coś sknocę . zapomnę tekstu, przepadnę przez kabel albo źle zaśpiewam piosenkę . hahah . nie chcę nawet o tym myśleć . 


dzisiaj przeżyłam sprawdzian z matmy, który dosyć mnie zaskoczył ;) myślałam, że  będzie trudniejszy . nie powiem, ze poszedł mi jakoś mega dobrze, ale liczyłam, że nie napiszę tam nic . za to kartkówka z WOS-u, która wyglądała jak sprawdzian nie była już tak fajna .  jutro czeka mnie sprawdzian z niemieckiego, na który praktycznie się nie uczyłam . mam nadzieję, że nie będzie najgorzej . 


byłam dziś z dziewczynami na różańcu, potem w sklepie, kupiłam pyyszna kawę i obejrzałam pierwszą miłość ;) potem pomagałam robić siostrze i jej koleżance gazetkę do szkoły ;) a teraz słucham sobie zespołu Raggafaya ;) polubiłam ich . zarażają taka pozytywną energią . coś czuję, ze zrobią karierę podobną do ENEJA z poprzedniej edycji ;) do dzisiejszej notki dołączam " serduszkowe" zdjęcia z niedzieli . dobrej nocy ;)4 komentarze:

  1. też przeżyłam test z matmy! jeszcze nigdy się tak z 2 nie cieszyłam jak wtedy!! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. fajne zdjęcia : ))
    mnie we wtorek czeka sprawdzian z polskiego i coś czuję , że nie wyjdzie mi najlepiej :D
    niemiecki już miałam i też wyszedł tak na byle jak . :D za to angielski na 5 : ]

    OdpowiedzUsuń

będzie mi bardzo miło, jeżeli napiszesz co sadzisz o moim blogu i o mnie ;)